DE KUNST
VAN HET LEREN

Welkom op de Open Dagen

Beste leerling in groep 8,

Wat is het een spannende periode voor je nu je op zoek bent naar een middelbare school die bij je past. Er zijn in Amsterdam geen slechte scholen, maar alle scholen zijn wel verschillend. Door veel scholen te bezoeken kun je de sfeer proeven en met leerlingen in gesprek gaan. Je zult merken dat er altijd wel een school tussen zit waar jij heel gelukkig zult worden en die écht bij je past.

Misschien is dat wel het Spinoza Lyceum. Ik hoop je te zien op één van onze Open Dagen (op 9, 10 en 11 februari) en ben benieuwd wat je van onze prachtige school vindt.

Veel succes met het bezoeken van de vele scholen en geniet ook van al het moois dat de scholen te bieden hebben.
Hartelijke groet,

Jan Paul Beekman

Rector Spinoza Lyceum