DE KUNST
VAN HET LEREN

Nederlandse Wiskunde Olympiade

Afgelopen vrijdag was het zover: de Prijsuitreiking van de Nederlandse Wiskunde Olympiade.
En een naam die wij al vaker hebben genoemd in dit verband stond nu in grote letters op het scherm: Rikkie Gieler uit 6 vwo van het Spinoza Lyceum!

Ge-eindigd als vierde van de 6vwo-ers en als vijfde over alle deelnemers! Een enorme prestatie. Met al zijn ervaring van het afgelopen trainingsjaar en ook de komende maanden weer zijn deelname aan het trainingsprogramma voor internationale Wiskunde Olympiades is hij straks geweldig voorbereid op een studie wiskunde. Hij zal het ver gaan schoppen! Uiteraard ben ik, als sectievoorzitter wiskunde, als lid van het team 6vwo én als dorpsgenote die hem al vanaf zijn vijfde kent, ontzettend trots op hem! Geweldig om bij de borrel na afloop van de prijsuitreiking zijn vingers te zien trommelen op het ritme van de muziek die gedraaid wordt. Want muziek, ook dát is Rikkie! Gefeliciteerd, Rikkie, namens de hele wiskundesectie en het hele team 6 vwo! We wensen je nog heel veel plezier met alle trainingsactiviteiten en wellicht een deelname aan (een van de) internationale wedstrijden! 

Miriam vd Gulik (docent en sectievoorzitter Wiskunde)